Always something new

Czech version only

Zahájení prodeje projektu SAKURA

První jarní den jsme zahájili otevřený prodej bytů v projektu SAKURA. Vybírat si z bytů můžete na stránkách projektu www.napomezi.com.

Truhlárna - tisková zpráva

Dokončili jsme vyklizení stavebních parcel a zemními pracemi zahajujeme výstavbu projektu Truhlárna. První ze čtyř domů je již nyní prodaný a o dalších jednáme s potenciálními zájemci. Více informací v tiskové zprávě.

Truhlárna - pravomocné stavební povolení

Získali jsme pravomocné stavební povolení na projekt Truhlárna. Výborně se nám tak začátek stavebních prací kryje s dokončením přípravy pozemku, kerý jsme již na základě předchozích povolení vyčistili od schátralých budov, suti a po desetiletí hromaděného nepořádku.

Sakura - nové vizualizace

Pro projekt Sakura jsme nachystali nové vizualizace exteriérů a interiérů. Prohlédnout si je můžete na stránce Projekty / Sakura.

Milhouse - stavební povolení

Koncem měsíce listopadu 2016 jsme získali pravomocné stavební povolení na polyfunkční dům Milhouse. Aktuálně probíhá výběrové řízení na generálního dodavatele. Zahájení výstavby je naplánováno na 1Q 2017.

Barrandovská zahrada - stavba běží dle plánu

Výstavba projektu Barrandovská zahrada úspěšně pokračuje dle nastaveného harmonogramu. V příštím měsíci bude dokončeno poslední nadzemní podlaží hrubé stavby. Poté proběhne montáž střešního pláště,…

Brzy zahájíme prodej projektu Barrandez-vous

Připravujeme zahájení prodeje bytů a nebytových prostor v rezidenčním projektu Barrandez-vous.

Sakura

Po téměř roce vyjednávání a příprav jsme k naší velké radosti úspěšně dokončili akvizici nových parcel. Projekt Sakura přinese kombinaci moderní architektury a zeleně na každém balkoně či terase. Zahájení prodeje očekáváme v 1Q 2017.

Barrandovská zahrada - 2. podzemní podlaží

Na Barrandovské zahradě jsme dokončili založení a podlahu v parkovacím podlaží.