We carry out
real estate development
projects


Original and thought-through from every angle.


Inspiring thought,
detailed processing,
thorough implementation.

about us


Our goal is to create imaginative projects where people enjoy living as much as we enjoy building them. We look for original architecture and timeless concepts. We strive for a perfect fit not only with the surrounding terrain but also with local history and the genius loci. Above all, we keep asking the same qustions. How would we like to live here ourselves? The answer to this questions is always our guide.


Our Projects

We focus on unique projects in uniqe locations. Brownfields, greenfileds – we like both colors. However, we prefer to transform disfunctional into functional and obsolete into modern.


Construction

The core of our activities is real estate development and project management. However, to make sure that proper attention is paid to every detail, we build our projects ourselves.


Contact

Would you like to know more about our projects or do you think we could cooperate? We will be happy to get in touch with you.

NEWS

Life is full of changes and new events.

Zahájení prodeje projektu SAKURA

První jarní den jsme zahájili otevřený prodej bytů v projektu SAKURA. Vybírat si z bytů můžete na stránkách projektu www.napomezi.com.

Truhlárna - tisková zpráva

Dokončili jsme vyklizení stavebních parcel a zemními pracemi zahajujeme výstavbu projektu Truhlárna. První ze čtyř domů je již nyní prodaný a o dalších jednáme s potenciálními zájemci. Více informací v tiskové zprávě.

Truhlárna - pravomocné stavební povolení

Získali jsme pravomocné stavební povolení na projekt Truhlárna. Výborně se nám tak začátek stavebních prací kryje s dokončením přípravy pozemku, kerý jsme již na základě předchozích povolení vyčistili od schátralých budov, suti a po desetiletí hromaděného nepořádku.

Sakura - nové vizualizace

Pro projekt Sakura jsme nachystali nové vizualizace exteriérů a interiérů. Prohlédnout si je můžete na stránce Projekty / Sakura.

Milhouse - stavební povolení

Koncem měsíce listopadu 2016 jsme získali pravomocné stavební povolení na polyfunkční dům Milhouse. Aktuálně probíhá výběrové řízení na generálního dodavatele. Zahájení výstavby je naplánováno na 1Q 2017.

Barrandovská zahrada - stavba běží dle plánu

Výstavba projektu Barrandovská zahrada úspěšně pokračuje dle nastaveného harmonogramu. V příštím měsíci bude dokončeno poslední nadzemní podlaží hrubé stavby. Poté proběhne montáž střešního pláště,…

Brzy zahájíme prodej projektu Barrandez-vous

Připravujeme zahájení prodeje bytů a nebytových prostor v rezidenčním projektu Barrandez-vous.

Sakura

Po téměř roce vyjednávání a příprav jsme k naší velké radosti úspěšně dokončili akvizici nových parcel. Projekt Sakura přinese kombinaci moderní architektury a zeleně na každém balkoně či terase. Zahájení prodeje očekáváme v 1Q 2017.

Barrandovská zahrada - 2. podzemní podlaží

Na Barrandovské zahradě jsme dokončili založení a podlahu v parkovacím podlaží.

Milhouse - spuštění prodeje a webové prezentace

Spustili jsme prodej stylových městkých bytů a obchodních prostor v projektu Milhouse, v Brně. Webovou prezentaci projektu naleznete ZDE.

our projects

Imaginative and generous.


Sakura

ArchiteCt:
Jestico + Whiles

Sakura is yet another step in our concept of premium living buildings.


Truhlárna

ArchiteCT: Under-Construction Architects

Project of four generous family town homes in a heretage-marked zone of Prague 6.


Barrandez-vous

Architect: Under-Construction Architects

Residential complex with a large private park, pond, running track and a café.