nOVINKY ZE SVĚTA PRÉMIOVÉHO DEVELOPMENTU.

Vždy něco nového

Projekt Milhouse v České ceně za architekturu

Náš brněnský projekt Milhouse byl nominován na finální shortlist České ceny za architekturu. Městský dům jsme postavili dle návrhu atelieru Chybik + Kristof Architects & Urban Designers, který nedávno získal prestižní světové ocenění.

Červnové video z projektu Bleriot

Na stavbě Bleriotu máme začátkem léta zaizolované střechy všech domů, téměř hotové vyzdívky příček a osazená okna. Pokračují práce na rozvodech vzduchotechniky a slaboproudu. V interiérech se dále montují sádrokartonové konstrukce, omítají stěny a připravují podlahy.

Červnové video z projektu Sakura

S výstavbou našeho projektu Sakura v pražských Košířích jdeme pomalu, ale jistě do finále. Máme hotové veškeré rozvody, samotné byty jsou těsně před dokončením, momentálně se v nich montuje sádrokarton, probíhá realizace vnitřních omítek a obkládají se koupelny.

Rozhovor pro ekonomický deník E15

V realitní příloze ekonomického deníku E15 byl zveřejněn obsáhlý rozhovor s majitelem skupiny T.E Martinem Hubingerem. Čtenáře seznamuje s novinkami o velkých polyfunkčních projektech, které připravujeme na místě pražských brownfieldů na Jarově a v Bubenči, i v brněnském Starém Lískovci.

Rozhovor pro ekonomický týdeník Euro

Redakci prestižního ekonomického týdeníku Euro poskytl rozhovor majitel skupiny T.E Martin Hubinger. Podělil se v něm o svůj pohled na revitalizaci brownfieldů i o aktuální vývoj v přípravě našich projektů.

Přípravné práce na pozemku projektu Barrandez-vous

Na parcele projektu Barrandez-vous aktuálně pracujeme na vnitroareálových rozvodech kanalizace a přípravě vodovodu.

Tisková zpráva k projektu Sakura

Bytový dům Sakura, který stavíme v pražských Košířích, se blíží dokončení. V průběhu července bude mít hotovou fasádu a na konec léta je plánována kolaudace. Obvod domu bude lemovat neuvěřitelných 1,3 kilometrů visutých zahrad.

Video z dokončení projektu Milhouse

Připravili jsme nové referenční video k projektu Milhouse s komentářem od architekta Ondřeje Chybíka. Pětipodlažní dům se nachází na rohu ulic Mlýnská a Masná v Brně.

Nové vizualizace projektu Bleriot

Připravili jsme pro vás dvě nové vizualizace k rezidenčnímu komplexu Bleriot, ve kterých jsme se snažili přiblížit jeho jarní a podzimní atmosféru.