nOVINKY ZE SVĚTA PRÉMIOVÉHO DEVELOPMENTU.

Vždy něco nového

Barrandovská zahrada – stavba zahájena

Bagry na Barrandově! Začátkem prosince jsme zahájili stavbu bytového domu Barrandovská zahrada. Projekt bude dokončen do 24 měsíců od zahájení.

Milhouse v tisku

Naše polyfunkční budova Milhouse se stala tváří článku věnovaného brněnské polyfunkční zástavbě, který vyšel v Brněnském deníku.

Barrandovská zahrada

Ve středu 1. července jsme podepsali kupní smlouvu na parcelu ve vilové zástavbě starého Barrandova a na projekt bytového domu s pravomocným stavebním povolením.

Založení sesterské společnosti T.E.C.M

S ohledem na náš růst, nové příležitosti a na blížící se výstavbu některých našich projektů jsme se rozhodli založit stavební společnost T.E Construction Management.

Výsledky výběrového řízení na studii polyfunkčního domu Milhouse v Brně

Po několika týdnech práce tří ateliérů jsme vybrali vítěze na studii a na dokumentaci k územnímu řízení pro náš polyfunkční dům v Brně.

Výsledky výběrového řízení na studii projektu Barrandez-vous

Rádi bychom tímto poděkovali všem účastníkům výběrového řízení na DÚR projektu Barrandez-vous. Po několika dnech debat a přemýšlení jsme vybrali vítěze.

Polyfunkční dům v Brně

V pátek 13. března 2015 jsme zahájili práci na projektu polyfunkčního domu v Brně, a to na rozcestí ulic Mlýnská, Masná a Zvonařka.

Truhlárna

Po téměř pěti měsících vyjednávání jsme dokončili akvizici pozemků pro projekt Truhlárna.

Barrandez-vous

Skupina T.E úspěšně dokončila akvizici téměř sedmnácti tisíc metrů čtverečních stavebních pozemků na pražském Barrandově pro výstavbu komplexu bytových a polyfunkčních domů.