nOVINKY ZE SVĚTA PRÉMIOVÉHO DEVELOPMENTU.

Vždy něco nového

Dokončení významné akvizice brownfieldu v širším centru Prahy

Dokončili jsme doposud nejrozsáhlejší akvizici, kterou se posouváme k realizaci větších, nejen čistě rezidenčních projektů. Areál proměníme na moderní městskou čtvrť s potřebnou občanskou vybaveností.

Bleriot a Sakura v deníku Právo

Redakci přílohy Dům & Bydlení deníku Právo zaujaly hned dva naše aktuální projekty. Obsáhlé články připravila k bytovému komplexu Bleriot i naší mezinárodními nominacemi ověnčené rezidenci Sakura.

Červencové video z projektu Bleriot

Výstavba projektu Bleriot nadále pokračuje podle plánu, navíc s příznivou časovou rezervou. V areálu jsme již umístili jeřáby, u všech objektů jsme dokončili základové piloty a téměř hotové jsou i výtahové šachty.

Tisková zpráva k účasti projektu Sakura ve World Architecture Festival

Rezidenční komplex Sakura se probojoval mezi 16 nejlepších staveb světa v kategorii Residential – Future Project mezinárodní soutěže World Architecture Festival.

Sakura mezi šestnácti nejlepšími stavbami světa

S projektem Sakura slavíme po loňské nominaci v prestižní architektonické soutěži WAN Awards další mezinárodní úspěch. Bytový dům plný zeleně zaujal odbornou porotu světoznámé soutěže World Architecture Festival.

Červnové video z projektu Truhlárna

Pár týdnů před kolaudací komorního projektu Truhlárna ladíme poslední detaily. Kompletně jsme dokončili fasádní omítky – komplex čtyř rodinných domů se tak již z ulice ukazuje v celé své kráse.

Červnové video z projektu Sakura

Na Sakuře provádíme hydroizolace, posléze se pustíme do vyzdívání podlaží na severozápadní straně budovy. Pracujeme také na svislých rozvodech vody, kanalizace a vzduchotechniky.

Komentář pro Hospodářské noviny

Partner skupiny T.E Martin Hubinger se se čtenáři Hospodářských novin podělil o svůj pohled na zajímavé a stabilní investice.

Tisková zpráva k projektu Bleriot

Aby práce na projektu Bleriot běžely podle plánu a výsledek splňoval naše představy a očekávání, vybrali jsme přední dodavatele stavby. Ty koordinuje naše sesterská společnost T.E Construction Management.