nOVINKY ZE SVĚTA PRÉMIOVÉHO DEVELOPMENTU.

Vždy něco nového

Červnové video z projektu Sakura

Na Sakuře provádíme hydroizolace, posléze se pustíme do vyzdívání podlaží na severozápadní straně budovy. Pracujeme také na svislých rozvodech vody, kanalizace a vzduchotechniky.

Komentář pro Hospodářské noviny

Partner skupiny T.E Martin Hubinger se se čtenáři Hospodářských novin podělil o svůj pohled na zajímavé a stabilní investice.

Tisková zpráva k projektu Bleriot

Aby práce na projektu Bleriot běžely podle plánu a výsledek splňoval naše představy a očekávání, vybrali jsme přední dodavatele stavby. Ty koordinuje naše sesterská společnost T.E Construction Management.

Květnové video z projektu Bleriot

Na našem nejnovějším projektu Bleriot je už stavba v plném proudu. Vyhloubili jsme stavební jámy všech tří objektů a u dvou z nich jsme zároveň dokončili pilotáže.

Hrubou stavbu projektu Bleriot zajistí Strabag

Vybrali jsme dodavatele hrubé stavby rezidenčního komplexu Bleriot v pražských Kbelích. Stala se jím přední stavební firma v tuzemsku Strabag. Na průběh výstavby dohlíží naše sesterská společnost T.E Construction Management.

Dubnové video z projektu Truhlárna

S hezkým jarním počasím finišujeme poslední práce na Truhlárně. Celý projekt dokončíme už v červnu.

Nový web k projektu Truhlárna

Kolaudace komorního projektu Truhlárna se rychle přiblížila a k prodeji zbývá už jen poslední z domů. Pro jeho přehlednější prezentaci jsme připravili nový web.

Dubnové video z projektu Sakura

Na našem košířském projektu s jedinečnými výhledy na Prahu aktuálně pracujeme v posledních patrech, kde vzniknou prostorné penthausy.

Český rozhlas na Sakuře

Našemu nejzelenějšímu rezidenčnímu projektu Sakura v Košířích se věnoval první díl seriálu stanice Regina DAB Praha Českého rozhlasu, který posluchačům přibližuje aktuální výstavbu v metropoli.