nOVINKY ZE SVĚTA PRÉMIOVÉHO DEVELOPMENTU.

Vždy něco nového

Nový projekt – Praha 9

Navzdory létu, prázdninám a všeobecnému odpočinku jsme po několika měsících vyjednávání počátkem září dokončili akvizici nového rezidenčního projektu. Projekt vznikne v Praze 9, nedaleko oblíbeného obchodního centra Letňany a v blízkosti stanice metra i autobusu.

Video Sakura – podkladní betony

Během srpna pracujeme na dokončení spodní stavby. V září začneme betonovat základovou desku a pomalu se začneme soustředit na skelet prvních pater.

Video Truhlárna – vyzdívky 2. podlaží

Skelet budovy je téměř z poloviny hotový. Dostali jsme se do druhého z celkem čtyř podlaží a betonujeme strop nad garážemi. Zároveň připravujeme vyzdívky druhého podlaží a již za pár týdnů tak bude možné vidět hrubou stavbu tohoto mimořádného projektu v celé kráse.

Video Barrandovská zahrada – výsadba zeleně

Terenní práce na zahradách jsou hotové a nyní zahradníci dokončují výsadbu zeleně a zatravňování soukromých zahrad.

Video Sakura – zakládání stavby

Aktuálně zakládáme výtahové šachty pro všechny 4 vchody a na projektu Sakura se začala připravovat základová deska, kanalizace a brzy začneme s budováním již prvního podzemního patra.

Zahájení prodeje projektu Sakura

První jarní den jsme zahájili otevřený prodej bytů v projektu Sakura.

Truhlárna – tisková zpráva

Dokončili jsme vyklizení stavebních parcel a zemními pracemi zahajujeme výstavbu projektu Truhlárna. První ze čtyř domů je již nyní prodaný a o dalších jednáme s potenciálními zájemci. Více informací v tiskové zprávě.

Truhlárna – pravomocné stavební povolení

Získali jsme pravomocné stavební povolení na projekt Truhlárna. Výborně se nám tak začátek stavebních prací kryje s dokončením přípravy pozemku, kerý jsme již na základě předchozích povolení vyčistili od schátralých budov, suti a po desetiletí hromaděného nepořádku.

Sakura – nové vizualizace

Pro projekt Sakura jsme nachystali nové vizualizace exteriérů a interiérů.