nOVINKY ZE SVĚTA PRÉMIOVÉHO DEVELOPMENTU.

Vždy něco nového

Video Sakura – skelet a 1. podzemní podlaží

Betonujeme skelet prvního podzemního patra. Během pár dní bude dokončen první strop a stavba začne růst nad okolní terén.

Milhouse – stavba v plném proudu

Stavba projektu Milhouse, ve kterém vznikají stylové městské a loftové byty, je v plném proudu. Dokončení výstavby je plánováno na přelomu června/července následujícího roku 2018.

Truhlárna – výhled ze střešních teras

Takto vypadá výhled ze střešních teras townhousů na Truhlárně.

Video Barrandovská zahrada těsně před dokončením

Barrandovská zahrada je těsně před dokončením. Inspirací tohoto prémiového projektu je příroda, kvalitní materiály a zaměření na detail.

Video Sakura – základová deska

Zahájili jsme práce na základové desce. Dodavatelem monolitického skeletu bude společnost Strabag.

Video Truhlárna – průběh hrubé stavby

V průběhu října pracujeme na hrubé stavbě. Generálním dodavatelem stavby je naše sesterská společnost T.E.C.M. I díky tomu máme projekt kompletně pod kontrolou a kvalita provedení je na velmi vysoké úrovni.

Nový projekt – Praha 9

Navzdory létu, prázdninám a všeobecnému odpočinku jsme po několika měsících vyjednávání počátkem září dokončili akvizici nového rezidenčního projektu. Projekt vznikne v Praze 9, nedaleko oblíbeného obchodního centra Letňany a v blízkosti stanice metra i autobusu.

Video Sakura – podkladní betony

Během srpna pracujeme na dokončení spodní stavby. V září začneme betonovat základovou desku a pomalu se začneme soustředit na skelet prvních pater.

Video Truhlárna – vyzdívky 2. podlaží

Skelet budovy je téměř z poloviny hotový. Dostali jsme se do druhého z celkem čtyř podlaží a betonujeme strop nad garážemi. Zároveň připravujeme vyzdívky druhého podlaží a již za pár týdnů tak bude možné vidět hrubou stavbu tohoto mimořádného projektu v celé kráse.