nOVINKY ZE SVĚTA PRÉMIOVÉHO DEVELOPMENTU.

Vždy něco nového

Přípravné práce na pozemku projektu Barrandez-vous

Na parcele projektu Barrandez-vous aktuálně pracujeme na vnitroareálových rozvodech kanalizace a přípravě vodovodu.

Tisková zpráva k projektu Sakura

Bytový dům Sakura, který stavíme v pražských Košířích, se blíží dokončení. V průběhu července bude mít hotovou fasádu a na konec léta je plánována kolaudace. Obvod domu bude lemovat neuvěřitelných 1,3 kilometrů visutých zahrad.

Video z dokončení projektu Milhouse

Připravili jsme nové referenční video k projektu Milhouse s komentářem od architekta Ondřeje Chybíka. Pětipodlažní dům se nachází na rohu ulic Mlýnská a Masná v Brně.

Nové vizualizace projektu Bleriot

Připravili jsme pro vás dvě nové vizualizace k rezidenčnímu komplexu Bleriot, ve kterých jsme se snažili přiblížit jeho jarní a podzimní atmosféru.

Tisková zpráva k akvizici pozemků v Bubenči

Koupili jsme areál bývalých bubenečských papíren a pokračujeme tak ve strategii revitalizace městských brownfieldů na moderní rezidenční čtvrti.

Koupě areálu bubenečských papíren v deníku E15

O naší územně doposud největší akvizicí, kterou navazujeme na loňské koupě rozlehlých pozemků na pražském Jarově a ve Starém Lískovci v Brně, informoval deník E15.

Dokončení akvizice brownfieldu v sousedství pražské Stromovky

Úspěšně jsme dokončili akvizici areálu bývalých bubenečských papíren, který se nachází v bezprostřední blízkosti oblíbeného pražského parku Stromovka.

Tisková zpráva k dokončení projektu Milhouse

V Brně jsme před časem úspěšně dokončili a zkolaudovali projekt Milhouse. Pětipodlažní dům se 14 bytovými jednotkami a komerčními prostory vznikl v centru Brna. Vedle klasických bytů nabízí také originální lofty s výškou stropu téměř šest metrů.

Video z dokončení projektu Truhlárna

Dřívější zájezdní hostinec a starou truhlárnu v malebných uličkách historického Břevnova jsme proměnili ve čtyři úchvatné rodinné domy, kde noví majitelé naleznou ten nejvyšší komfort, jenž může moderní rezidenční segment nabídnout.