Ze stavby

Říjnové video z projektu Sakura

Úspěšně jsme zkolaudovali projekt Sakura a nyní dokončujeme poslední detaily, aby se noví majitelé mohli ještě letos nastěhovat. Finišují tak práce na interiérech bytů a současně intenzivně pracujeme v exteriéru, kde dokončujeme výsadbu zeleně na zahradách a sadové úpravy.

Říjnové video z projektu Bleriot

Výstavba projektu Bleriot pokračuje podle plánu a momentálně již doděláváme fasády. Jednotlivé byty se pomalu začínají rýsovat, brzy je budeme omítat a vylívat podlahy. Zároveň probíhají úpravy okolního terénu.

Kolaudace projektu Sakura

Po dvou letech intenzivní práce jsme úspěšně zkolaudovali projekt Sakura v pražských Košířích. Polyfunkční dům charakteristický svou unikátní architektonickou koncepcí s využitím visutých zahrad aktuálně dokončujeme.

Stavební povolení pro projekt Barrandez-vous

Získali jsme stavební povolení a po přípravných pracích na pozemku tak můžeme spustit samotnou stavbu. Její průběh bude jako vždy řídit naše sesterská společnost T.E Construction Management.

Červnové video z projektu Bleriot

Na stavbě Bleriotu máme začátkem léta zaizolované střechy všech domů, téměř hotové vyzdívky příček a osazená okna. Pokračují práce na rozvodech vzduchotechniky a slaboproudu. V interiérech se dále montují sádrokartonové konstrukce, omítají stěny a připravují podlahy.

Červnové video z projektu Sakura

S výstavbou našeho projektu Sakura v pražských Košířích jdeme pomalu, ale jistě do finále. Máme hotové veškeré rozvody, samotné byty jsou těsně před dokončením, momentálně se v nich montuje sádrokarton, probíhá realizace vnitřních omítek a obkládají se koupelny.