Ze stavby

Prosincové video z projektu Sakura

Projekt Sakura postupně ožívá. Část majitelů převzala své jednotky a my máme radost, že se ve svých nových domovech začali zabydlovat. Mezitím doděláváme poslední drobnosti.

Prosincové video z projektu Bleriot

Dokončení kbelského Bleriotu plánujeme stihnout do konce roku. Dalším krokem už bude kolaudace. Interiéry i exteriéry projektu tak získávají svou konečnou podobu.

Tisková zpráva ke kolaudaci projektu Sakura

V průběhu podzimu jsme úspěšně zkolaudovali projekt Sakura, který uvedl na český trh doposud nevídaný koncept rezidenčního komplexu s visutými zahradami. Do nového domu s celkem 67 byty se již brzy začnou stěhovat první majitelé.

Říjnové video z projektu Sakura

Úspěšně jsme zkolaudovali projekt Sakura a nyní dokončujeme poslední detaily, aby se noví majitelé mohli ještě letos nastěhovat. Finišují tak práce na interiérech bytů a současně intenzivně pracujeme v exteriéru, kde dokončujeme výsadbu zeleně na zahradách a sadové úpravy.

Říjnové video z projektu Bleriot

Výstavba projektu Bleriot pokračuje podle plánu a momentálně již doděláváme fasády. Jednotlivé byty se pomalu začínají rýsovat, brzy je budeme omítat a vylívat podlahy. Zároveň probíhají úpravy okolního terénu.

Kolaudace projektu Sakura

Po dvou letech intenzivní práce jsme úspěšně zkolaudovali projekt Sakura v pražských Košířích. Polyfunkční dům charakteristický svou unikátní architektonickou koncepcí s využitím visutých zahrad aktuálně dokončujeme.