Ze stavby

Červnové video z projektu Bleriot

Na stavbě Bleriotu máme začátkem léta zaizolované střechy všech domů, téměř hotové vyzdívky příček a osazená okna. Pokračují práce na rozvodech vzduchotechniky a slaboproudu. V interiérech se dále montují sádrokartonové konstrukce, omítají stěny a připravují podlahy.

Červnové video z projektu Sakura

S výstavbou našeho projektu Sakura v pražských Košířích jdeme pomalu, ale jistě do finále. Máme hotové veškeré rozvody, samotné byty jsou těsně před dokončením, momentálně se v nich montuje sádrokarton, probíhá realizace vnitřních omítek a obkládají se koupelny.

Přípravné práce na pozemku projektu Barrandez-vous

Na parcele projektu Barrandez-vous aktuálně pracujeme na vnitroareálových rozvodech kanalizace a přípravě vodovodu.

Video z dokončení projektu Milhouse

Připravili jsme nové referenční video k projektu Milhouse s komentářem od architekta Ondřeje Chybíka. Pětipodlažní dům se nachází na rohu ulic Mlýnská a Masná v Brně.

Video z dokončení projektu Truhlárna

Dřívější zájezdní hostinec a starou truhlárnu v malebných uličkách historického Břevnova jsme proměnili ve čtyři úchvatné rodinné domy, kde noví majitelé naleznou ten nejvyšší komfort, jenž může moderní rezidenční segment nabídnout.

Dokončení a kolaudace projektu Milhouse

Úspěšně jsme dokončili a zkolaudovali komorní projekt Milhouse, který vyrostl v centru Brna. Dům dle návrhu ateliéru Chybík+Krištof se vyznačuje svým architektonickým řešením v duchu tradiční městské zástavby.