Média

Tisková zpráva k projektu Sakura

Bytový dům Sakura, který stavíme v pražských Košířích, se blíží dokončení. V průběhu července bude mít hotovou fasádu a na konec léta je plánována kolaudace. Obvod domu bude lemovat neuvěřitelných 1,3 kilometrů visutých zahrad.

Tisková zpráva k akvizici pozemků v Bubenči

Koupili jsme areál bývalých bubenečských papíren a pokračujeme tak ve strategii revitalizace městských brownfieldů na moderní rezidenční čtvrti.

Koupě areálu bubenečských papíren v deníku E15

O naší územně doposud největší akvizicí, kterou navazujeme na loňské koupě rozlehlých pozemků na pražském Jarově a ve Starém Lískovci v Brně, informoval deník E15.

Tisková zpráva k dokončení projektu Milhouse

V Brně jsme před časem úspěšně dokončili a zkolaudovali projekt Milhouse. Pětipodlažní dům se 14 bytovými jednotkami a komerčními prostory vznikl v centru Brna. Vedle klasických bytů nabízí také originální lofty s výškou stropu téměř šest metrů.

T.E partnerem projektu Bez frází

Rozhodli jsme se podpořit skvělý projekt Bez frází, který mapuje nevšední příběhy sportovců, jejich životní osudy, vše, čím si prošli a co stojí za jejich kariérami. V souvislosti s tím vznikl i obsáhlý rozhovor s partnery T.E.

Tisková zpráva k dokončení hrubé stavby projektu Bleriot

V Praze 19 pokračujeme s pracemi na v pořadí již pátém projektu s názvem Bleriot. Generální dodavatel T.E Construction Management, naše sesterská společnost, v současné době dokončila hrubou stavbu, projekt se tak posouvá do další fáze.