Média

Komentář majitele T.E pro Českou televizi

Majitel skupiny T.E Martin Hubinger v hlavní zpravodajské relaci České televize komentoval aktuální situaci tuzemského trhu s bydlením. Zároveň dal nahlédnout do našeho bytového domu Sakura v pražských Košířích.

Projekt Milhouse v České ceně za architekturu

Náš brněnský projekt Milhouse byl nominován na finální shortlist České ceny za architekturu. Městský dům jsme postavili dle návrhu atelieru Chybik + Kristof Architects & Urban Designers, který nedávno získal prestižní světové ocenění.

Rozhovor pro ekonomický deník E15

V realitní příloze ekonomického deníku E15 byl zveřejněn obsáhlý rozhovor s majitelem skupiny T.E Martinem Hubingerem. Čtenáře seznamuje s novinkami o velkých polyfunkčních projektech, které připravujeme na místě pražských brownfieldů na Jarově a v Bubenči, i v brněnském Starém Lískovci.

Rozhovor pro ekonomický týdeník Euro

Redakci prestižního ekonomického týdeníku Euro poskytl rozhovor majitel skupiny T.E Martin Hubinger. Podělil se v něm o svůj pohled na revitalizaci brownfieldů i o aktuální vývoj v přípravě našich projektů.

Tisková zpráva k projektu Sakura

Bytový dům Sakura, který stavíme v pražských Košířích, se blíží dokončení. V průběhu července bude mít hotovou fasádu a na konec léta je plánována kolaudace. Obvod domu bude lemovat neuvěřitelných 1,3 kilometrů visutých zahrad.

Tisková zpráva k akvizici pozemků v Bubenči

Koupili jsme areál bývalých bubenečských papíren a pokračujeme tak ve strategii revitalizace městských brownfieldů na moderní rezidenční čtvrti.