Média

Nové fotografie projektu Barrandovská zahrada

Je tomu přesně rok, co jsme dokončili komorní rezidenční projekt Barrandovská zahrada uprostřed zástavby starého Barrandova. Podívejte se na nové fotografie.

Personální posílení týmu developmentu

V souvislosti s rostoucím počtem zahajovaných a připravovaných projektů i s dalšími plánovanými akvizicemi skupiny T.E se rozrůstá také naše divize developmentu. Jejím ředitelem se stal Martin Řezanina. Tým zároveň posílili tři noví projektoví manažeři.

Komentář majitele T.E pro Českou televizi

Majitel skupiny T.E Martin Hubinger v hlavní zpravodajské relaci České televize komentoval aktuální situaci tuzemského trhu s bydlením. Zároveň dal nahlédnout do našeho bytového domu Sakura v pražských Košířích.

Projekt Milhouse v České ceně za architekturu

Náš brněnský projekt Milhouse byl nominován na finální shortlist České ceny za architekturu. Městský dům jsme postavili dle návrhu atelieru Chybik + Kristof Architects & Urban Designers, který nedávno získal prestižní světové ocenění.

Rozhovor pro ekonomický deník E15

V realitní příloze ekonomického deníku E15 byl zveřejněn obsáhlý rozhovor s majitelem skupiny T.E Martinem Hubingerem. Čtenáře seznamuje s novinkami o velkých polyfunkčních projektech, které připravujeme na místě pražských brownfieldů na Jarově a v Bubenči, i v brněnském Starém Lískovci.

Rozhovor pro ekonomický týdeník Euro

Redakci prestižního ekonomického týdeníku Euro poskytl rozhovor majitel skupiny T.E Martin Hubinger. Podělil se v něm o svůj pohled na revitalizaci brownfieldů i o aktuální vývoj v přípravě našich projektů.