Média

Sakura na festivalu Architecture Week

Letošní ročník festivalu architektury a urbanismu Architecture Week se věnuje problematice dopravy, životního prostředí, bezpečnosti, bydlení a architektonickému dědictví. Jeho součástí bude také expozice Prague: Next, kde figuruje i naše nedávno zkolaudovaná rezidence Sakura.

Barrandovská zahrada v soutěži o prestižní titul Best of Realty 2019

Po loňském vítězství našeho rezidenčního projektu Truhlárna v prestižní soutěži Best of Realty – Nejlepší z realit boduje náš další projekt. Ve stejné kategorii, Rezidenční projekty menšího rozsahu, získala letos nominaci odborné poroty Barrandovská zahrada.

Účast na tradiční konferenci Real Estate Market

Přijali jsme možnost zapojit se do tradiční realitní konference Real Estate Market. V diskuzním panelu Veřejný prostor a participace vystoupil se svým příspěvkem majitel skupiny T.E Martin Hubinger.

Jmenování finančního ředitele skupiny T.E

Jmenovali jsme do funkce finančního ředitele. T.E aktuálně v Praze staví více než 350 bytů. Vedle toho rozvíjíme velké polyfunkční urbanistické celky v pražských čtvrtích Bubeneč a Jarov a v brněnském Starém Lískovci.

Nové fotografie projektu Barrandovská zahrada

Je tomu přesně rok, co jsme dokončili komorní rezidenční projekt Barrandovská zahrada uprostřed zástavby starého Barrandova. Podívejte se na nové fotografie.

Personální posílení týmu developmentu

V souvislosti s rostoucím počtem zahajovaných a připravovaných projektů i s dalšími plánovanými akvizicemi skupiny T.E se rozrůstá také naše divize developmentu. Jejím ředitelem se stal Martin Řezanina. Tým zároveň posílili tři noví projektoví manažeři.