Média

Tisková zpráva ke kolaudaci projektu Sakura

V průběhu podzimu jsme úspěšně zkolaudovali projekt Sakura, který uvedl na český trh doposud nevídaný koncept rezidenčního komplexu s visutými zahradami. Do nového domu s celkem 67 byty se již brzy začnou stěhovat první majitelé.

Barrandovská zahrada vítězem prestižní soutěže Best of Realty 2019

V prestižní tuzemské soutěži Best of Realty 2019 jsme obhájili loňské prvenství v kategorii menších bytových projektů. Letos triumfovala naše komorní rezidence Barrandovská zahrada se 17 byty.

Sakura na festivalu Architecture Week

Letošní ročník festivalu architektury a urbanismu Architecture Week se věnuje problematice dopravy, životního prostředí, bezpečnosti, bydlení a architektonickému dědictví. Jeho součástí bude také expozice Prague: Next, kde figuruje i naše nedávno zkolaudovaná rezidence Sakura.

Barrandovská zahrada v soutěži o prestižní titul Best of Realty 2019

Po loňském vítězství našeho rezidenčního projektu Truhlárna v prestižní soutěži Best of Realty – Nejlepší z realit boduje náš další projekt. Ve stejné kategorii, Rezidenční projekty menšího rozsahu, získala letos nominaci odborné poroty Barrandovská zahrada.

Účast na tradiční konferenci Real Estate Market

Přijali jsme možnost zapojit se do tradiční realitní konference Real Estate Market. V diskuzním panelu Veřejný prostor a participace vystoupil se svým příspěvkem majitel skupiny T.E Martin Hubinger.

Jmenování finančního ředitele skupiny T.E

Jmenovali jsme do funkce finančního ředitele. T.E aktuálně v Praze staví více než 350 bytů. Vedle toho rozvíjíme velké polyfunkční urbanistické celky v pražských čtvrtích Bubeneč a Jarov a v brněnském Starém Lískovci.