nOVINKY ZE SVĚTA PRÉMIOVÉHO DEVELOPMENTU.

Vždy něco nového

Barrandovská zahrada vítězem prestižní soutěže Best of Realty 2019

V prestižní tuzemské soutěži Best of Realty 2019 jsme obhájili loňské prvenství v kategorii menších bytových projektů. Letos triumfovala naše komorní rezidence Barrandovská zahrada se 17 byty.

Sakura na festivalu Architecture Week

Letošní ročník festivalu architektury a urbanismu Architecture Week se věnuje problematice dopravy, životního prostředí, bezpečnosti, bydlení a architektonickému dědictví. Jeho součástí bude také expozice Prague: Next, kde figuruje i naše nedávno zkolaudovaná rezidence Sakura.

Barrandovská zahrada v soutěži o prestižní titul Best of Realty 2019

Po loňském vítězství našeho rezidenčního projektu Truhlárna v prestižní soutěži Best of Realty – Nejlepší z realit boduje náš další projekt. Ve stejné kategorii, Rezidenční projekty menšího rozsahu, získala letos nominaci odborné poroty Barrandovská zahrada.

Účast na tradiční konferenci Real Estate Market

Přijali jsme možnost zapojit se do tradiční realitní konference Real Estate Market. V diskuzním panelu Veřejný prostor a participace vystoupil se svým příspěvkem majitel skupiny T.E Martin Hubinger.

Říjnové video z projektu Sakura

Úspěšně jsme zkolaudovali projekt Sakura a nyní dokončujeme poslední detaily, aby se noví majitelé mohli ještě letos nastěhovat. Finišují tak práce na interiérech bytů a současně intenzivně pracujeme v exteriéru, kde dokončujeme výsadbu zeleně na zahradách a sadové úpravy.

Jmenování finančního ředitele skupiny T.E

Jmenovali jsme do funkce finančního ředitele. T.E aktuálně v Praze staví více než 350 bytů. Vedle toho rozvíjíme velké polyfunkční urbanistické celky v pražských čtvrtích Bubeneč a Jarov a v brněnském Starém Lískovci.

Říjnové video z projektu Bleriot

Výstavba projektu Bleriot pokračuje podle plánu a momentálně již doděláváme fasády. Jednotlivé byty se pomalu začínají rýsovat, brzy je budeme omítat a vylívat podlahy. Zároveň probíhají úpravy okolního terénu.

Kolaudace projektu Sakura

Po dvou letech intenzivní práce jsme úspěšně zkolaudovali projekt Sakura v pražských Košířích. Polyfunkční dům charakteristický svou unikátní architektonickou koncepcí s využitím visutých zahrad aktuálně dokončujeme.

Stavební povolení pro projekt Barrandez-vous

Získali jsme stavební povolení a po přípravných pracích na pozemku tak můžeme spustit samotnou stavbu. Její průběh bude jako vždy řídit naše sesterská společnost T.E Construction Management.