nOVINKY ZE SVĚTA PRÉMIOVÉHO DEVELOPMENTU.

Vždy něco nového

PF 2020

Letos máme za sebou dlouhou cestu plnou radosti z naší práce a těšíme se, co nám přinese magické číslo 2020. Přejeme úspěšný start do nového desetiletí i vám!

Veselé Vánoce

Za celý tým T.E vám přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok 2020!

Prosincové video z projektu Sakura

Projekt Sakura postupně ožívá. Část majitelů převzala své jednotky a my máme radost, že se ve svých nových domovech začali zabydlovat. Mezitím doděláváme poslední drobnosti.

Prosincové video z projektu Bleriot

Dokončení kbelského Bleriotu plánujeme stihnout do konce roku. Dalším krokem už bude kolaudace. Interiéry i exteriéry projektu tak získávají svou konečnou podobu.

Tisková zpráva ke kolaudaci projektu Sakura

V průběhu podzimu jsme úspěšně zkolaudovali projekt Sakura, který uvedl na český trh doposud nevídaný koncept rezidenčního komplexu s visutými zahradami. Do nového domu s celkem 67 byty se již brzy začnou stěhovat první majitelé.

Barrandovská zahrada vítězem prestižní soutěže Best of Realty 2019

V prestižní tuzemské soutěži Best of Realty 2019 jsme obhájili loňské prvenství v kategorii menších bytových projektů. Letos triumfovala naše komorní rezidence Barrandovská zahrada se 17 byty.

Sakura na festivalu Architecture Week

Letošní ročník festivalu architektury a urbanismu Architecture Week se věnuje problematice dopravy, životního prostředí, bezpečnosti, bydlení a architektonickému dědictví. Jeho součástí bude také expozice Prague: Next, kde figuruje i naše nedávno zkolaudovaná rezidence Sakura.

Barrandovská zahrada v soutěži o prestižní titul Best of Realty 2019

Po loňském vítězství našeho rezidenčního projektu Truhlárna v prestižní soutěži Best of Realty – Nejlepší z realit boduje náš další projekt. Ve stejné kategorii, Rezidenční projekty menšího rozsahu, získala letos nominaci odborné poroty Barrandovská zahrada.

Účast na tradiční konferenci Real Estate Market

Přijali jsme možnost zapojit se do tradiční realitní konference Real Estate Market. V diskuzním panelu Veřejný prostor a participace vystoupil se svým příspěvkem majitel skupiny T.E Martin Hubinger.