Vždy něco nového

Nový projekt - Praha 9

Navzdory létu, prázdninám a všeobecnému odpočinku jsme po několika měsících vyjednávání počátkem září dokončili akvizici nového rezidenčního projektu. Projekt vznikne v Praze 9, nedaleko oblíbeného obchodního centra Letňany a v blízkosti stanice metra i autobusu.

Video Sakura - podkladní betony

Během srpna pracujeme na dokončení spodní stavby. V září začneme betonovat základovou desku a pomalu se začneme soustředit na skelet prvních pater. www.napomezi.com

Video Truhlárna - vyzdívky 2. podlaží

Skelet budovy je téměř z poloviny hotový. Dostali jsme se do druhého z celkem čtyř podlaží a betonujeme strop nad garážemi. Zároveň připravujeme vyzdívky druhého podlaží a již za pár týdnů tak bude možné vidět hrubou stavbu tohoto mimořádného projektu v celé kráse. www.zastrahovem51.com

Video Barrandovská zahrada - výsadba zeleně

Terenní práce na zahradách jsou hotové a nyní zahradníci dokončují výsadbu zeleně a zatravňování soukromých zahrad. www.podateliery1.com

Video Sakura - zakládání stavby

Aktuálně zakládáme výtahové šachty pro všechny 4 vchody a na projektu Sakura se začala připravovat základová deska, kanalizace a brzy začneme s budováním již prvního podzemního patra. www.napomezi.com.

Zahájení prodeje projektu SAKURA

První jarní den jsme zahájili otevřený prodej bytů v projektu SAKURA. Vybírat si z bytů můžete na stránkách projektu www.napomezi.com.

Truhlárna - tisková zpráva

Dokončili jsme vyklizení stavebních parcel a zemními pracemi zahajujeme výstavbu projektu Truhlárna. První ze čtyř domů je již nyní prodaný a o dalších jednáme s potenciálními zájemci. Více informací v tiskové zprávě.

Truhlárna - pravomocné stavební povolení

Získali jsme pravomocné stavební povolení na projekt Truhlárna. Výborně se nám tak začátek stavebních prací kryje s dokončením přípravy pozemku, kerý jsme již na základě předchozích povolení vyčistili od schátralých budov, suti a po desetiletí hromaděného nepořádku.

Sakura - nové vizualizace

Pro projekt Sakura jsme nachystali nové vizualizace exteriérů a interiérů. Prohlédnout si je můžete na stránce Projekty / Sakura.